CYBEX automobilinė kėdutė Solution S-Fix (GOLD line), 2018

CYBEX automobilinė kėdutė Solution S-Fix (GOLD line), 2018
Gamintojas: Cybex
219.00€
Kiekis:
 
   

Galimi pasirinkimai 

Nauja Cybex SOLUTION S-Fix, su ISOFIX jungtimis

Gr. II / III , 15-36 kg, nuo 3 iki 12 metų

Cybex GOLD linijos inovatyvi kėdutė Solution S-Fix  – tai ne tik naujas dizainas, bet ir didesnis saugumas bei komfortas!

Solution S-Fix automobilinė kėdutė su Iso-Fix jungtimis.

ISOFIX connect - More safety and stability

Solution S-Fix automobilinė kėdutė gaminama su Iso-Fix jungtimis, kurios suteikia papildomą saugumą, kėdutę lengva montuoti, o prireikus jos gali būti nuimtos ir kėdutė naudojama be jų. Šios jungtys suteikia galimybę kėdutę automobilyje tvirtinti itin greitai ir paprastai. Iso-fix jungtys užtikrina, kad kėdutė Cybex Solution S-Fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji  liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.

 

Teleskopinė šoninių smūgių apsauga L.S.P. System Plus - suveikia labai ankstyvoje stadijoje

Solution S-Fix kėdutėse dar daugiau optimizuota šoninio smūgio apsauga (L.S.P sistema) - geriau absorbuojami šoniniai smūgiai, vaikas užtikrintai apsaugomas nuo šoninių sukrėtimų. 

                                                                                                 

Patentuota galvytės atramos reguliavimo sistema

Labai dažnai vaikai užmiega automobilyje, o jų galvytės nepatogiai ir nesaugiai nusvyra nuo kėdutės „saugumo zonos“. Cybex Solution S-Fix su naujai patentuota reguliuojama  galvos atrama – ji atsilošia per 3 pozicijas. Dėka šios galvos atramos, galėsite nustatyti saugų vaiko galvytės balansą autokėdutėje, ji tinkamai gulės atramėlėje ir niekada nenusvirs vaikui miegant.

 

Solution S-Fix - automobilinė kėdutė "auga" kartu su vaiku

Siekiant užtikrinti geriausią įmanomą apsaugą ir komfortą  naujausiose CYBEX Solution S-Fix kėdutėse integruota aukščio ir pločio reguliavimo funkcija. Viena ranka lengvai galima reguliuoti  12 padėčių, nes kėdutės aukštis ir plotis reguliuojami vienu metu. Vaikas patogiai jausis kėdutėje tiek vilkėdamas žieminius, tiek vasarinius rūbus.

12-position height-adjustable headrest - Comfortable protection that grows with the child

Oro ventiliavimo sistema 

Solution S-Fix autokėdutės atloše ir sėdimojoje dalyje yra ventiliacijos angos, todėl vaikelis neprakaituos kėdutėje karštomis vasaros dienomis. Užtikrinamas ne tik saugumas, bet ir komfortas.

Optimized ventilation system - Maintains a comfortable body temperature

 

Garantija: 24 mėn.

Gamintojas: Cybex, Vokietija.