CYBEX automobilinė kėdutė Pallas S-Fix (GOLD line), 2018

CYBEX automobilinė kėdutė Pallas S-Fix (GOLD line), 2018
Gamintojas: Cybex
279.20€ (349.00€)
Kiekis:
 
   

Galimi pasirinkimai 

Cybex Pallas S-fix, su ISOFIX jungtimis

Gr. I / II / III, 9-36 kg, nuo 9 mėn. iki 12 metų 

Cybex PALLAS S-fix - maksimalus saugumas ir dvigubas funkcionalumas!
 

Cybex Pallas S-fix  - tobulai funkcionali, komfortiška bei išskirtinio dizaino automobilio saugos kėdutė. Cybex Pallas S-fix sukurta ir pagaminta laikantis aukščiausių saugumo standartų bei naujausių saugumo technologijų. Ši kėdutė maksimaliai užtikrins Jūsų vaiko saugumą. Pallas S-fix gaminama su Iso-fix jungtimis, kurios suteikia papildomą saugumą, kėdutę lengva montuoti, o prireikus jos gali būti nuimtos ir kėdutė naudojama be jų. Šios jungtys suteikia galimybę kėdutę automobilyje tvirtinti itin greitai ir paprastai. Iso-fix jungtys užtikrina, kad kėdutė Cybex Pallas S-fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji  liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.

DVI AUTOMOBILIO KĖDUTĖS VIENOJE!

Cybex Pallas S-fix autokėdutė su saugos pagalve paaugus mažyliui paprastai virsta į  Solution S-Fix . 

Pallas S-fix: ECE R44/04. Gr. I, nuo maždaug 9 mėn iki 4 metų.
Solution S-fix: ECE R44/04, Gr. I/II, nuo 3 iki 12 metų.

2-in-1 seat - Can be used for up to 11 years

L.S.P. SYSTEM PLUS (LINEAR SIDE IMPACT PROTECTION)

L.S.P. sistemos Plus pagrindinė nauja savybė - gebėjimas absorbuoti šoninius smūgius  labai ankstyvoje stadijoje, dar labiau apsaugant vaiką nuo šoninių sukrėtimų.

 

Individually adjustable linear side-impact protection - L.S.P. System Plus

 

ISO-FIX JUNGTYS

Cybex Pallas S-fix kėdutė yra gaminama su Iso-Fix jungtimis, jos suteikia papildomą saugumą, kėdutę lengva montuoti, o prireikus jos gali būti nuimtos ir kėdutė naudojama be jų. Šios jungtys suteikia galimybę kėdutę automobilyje tvirtinti itin greitai ir paprastai. Iso-fix jungtys užtikrina, kad kėdutė Cybex Pallas S-fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji  liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.
Cybex Pallas S-fix kėdutę lengva pritvirtinti visuose automobiliuose, speciali jungčių sandara leis ją  pritvirtinti greitai ir saugiai, nepažeis automobilio sėdynės paviršiaus.

ISOFIX connect - More safety and stability

VIENA RANKA REGULIUOJAMA SAUGOS PAGALVĖLĖ

Didesnis saugumas - sumažintas pavojus susitrenkti.


Adjustable safety cushion - Adaptable with one hand (Gr. 1)

 

Pallas S-fix saugos pagalvėlė reguliuojasi į priekį ir atgal, suteikdama daugiau judėjimo laisvės viršutinei kūno daliai, kartu maksimaliai saugodama nuo smūgių (ypač – priekinių).  Avarijos atveju, smūgio jėga proporcingai pasiskirsto saugos pagalvėlėje ir yra sugeriama specialių smūgį sugeriančių medžiagų. Ši sistema atkartoja oro pagalvės funkciją autoįvykio metu ir stipriai sumažina smūgio poveikį. Kitaip nei segantis diržais, nebus pažeistas nei jautrus vaiko kakliukas, nei pečių linija.

Energy-absorbing shell - The flexible material structure absorbs the force of an impact

VIENA RANKA REGULIUOJAMAS SĖDYNĖS ATLOŠAS

Pallas S-fix aukėdutė, naudojant kaip I grupę, yra guldoma.


Comfortable one-hand recline function - Group 1
3 PADĖČIŲ PATENTUOTA GALVOS ATRAMA

3 padėčių pagalvėlė apsaugo vaiko galvytę nuo kritimo į priekį,  kai mažylis miega. CYBEX patentuota galvos atlošo pagalvėlė užtikrina optimalią apsaugą. Autoįvykio metu  vaiko galva lieka "saugioje zonoje" ir užtikrina optimalią apsaugą. 

 

Garantija: 24 mėn.

Gamintojas: Cybex, Vokietija.