CYBEX automobilinė kėdutė Solution Z-Fix (PLATINUM line), 2018

CYBEX automobilinė kėdutė Solution Z-Fix (PLATINUM line), 2018
Gamintojas: Cybex
309.00€
Kiekis:
 
   

Galimi pasirinkimai 

Cybex Solution Z-Fix, PLATINUM LINE

Gr. II / III , 15-36 kg, nuo 3 iki 12 metų

Cybex PLATINUM linijos inovatyvi kėdutė Solution Z-Fix – tai ne tik naujas dizainas, bet ir didesnis saugumas ir komfortas!

Solution Z-Fix automobilinė kėdutė gaminama su Iso-Fix jungtimis, kurios suteikia papildomą saugumą, kėdutę lengva montuoti, o prireikus jos gali būti nuimtos ir kėdutė naudojama be jų. Šios jungtys suteikia galimybę kėdutę automobilyje tvirtinti itin greitai ir paprastai. Iso-fix jungtys užtikrina, kad kėdutė Cybex Solution Z-Fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji  liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.

Solution Z-Fix kėdutėse dar daugiau optimizuota šoninio smūgio apsauga (L.S.P sistema) - geriau absorbuojami šoniniai smūgiai, vaikelis užtikrintai apsaugomas nuo šoninių sukrėtimų. Automatinis aukščio ir pločio reguliavimas leidžia optimaliai suderinti automobilio sėdynės poziciją su vaiko ūgiu. Nauja oro ventiliavimo sistema garantuoja komfortišką temperatūrą kelionės metu, ypač karštomis dienomis.

L.S.P System Plus - suveikia labai ankstyvoje stadijoje

 L.S.P. (Linear. Side-impact. Protection) sistema, kuri įvykio atveju gali saugiai sulaikyti vaiko kūną. Skirtingai nei ankstesniuose modeliuose, patobulinta L.S.P. sistema, kuri gali dar geriau absorbuoti smūgio energiją. Šoninio smūgio apsauga suveikia labai ankstyvoje stadijoje.

 

Patentuota galvos atramos reguliavimo sistema

Labai dažnai vaikai užmiega automobilyje, o jų galvytės nepatogiai ir nesaugiai nusvyra nuo kėdutės „saugumo zonos“. Cybex Solution Z-Fix  pristato naujai patentuotą reguliuojamą  galvos atramą – ji atsilošia per 3 pozicijas. Dėka šios galvos atramos, galėsite nustatyti saugų vaiko galvytės balansą autokėdutėje, ji tinkamai gulės atramėlėje ir niekada nenusvirs vaikui miegant.

 

Solution Z-Fix - automobilinė kėdutė "auga" kartu su vaiku

Siekiant užtikrinti geriausią įmanomą apsaugą ir komfortą  naujausiose CYBEX Solution Z-Fix kėdutėse integruota aukščio ir pločio reguliavimo funkcija. Viena ranka lengvai galima reguliuoti  11 padėčių, nes kėdutės aukštis ir plotis reguliuojami vienu metu. Vaikas patogiai jausis kėdutėje tiek vilkėdamas žieminius, tiek vasarinius rūbus.

 

Oro ventiliavimo sistema 

Solution Z-Fix autokėdutės atloše ir sėdimojoje dalyje yra ventiliacijos angos, todėl vaikelis neprakaituos kėdutėje karštomis vasaros dienomis. Užtikrinamas ne tik saugumas, bet ir komfortas.

 

 

Garantija: 24 mėn.

Gamintojas: Cybex, Vokietija.