Informacija Pirkėjui

PRIVATUMAS IR ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

1. Užsakant prekes el. parduotuvėje registracija nereikalinga.

2. Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateiktuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

3. Pardavėjas patvirtina, kad Pirkėjo asmens duomenys bus naudojami Pirkėjo identifikavimui užsakant prekę, užsakytų prekių pristatymui.

4. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų ir su užsakymu susijusios informacijos jokioms trečiosioms šalims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių tiekimo ir pristatymo Pirkėjui paslaugas. Kitais atvejais Kliento asmens duomenys gali būti atskleisti, kai to reikalauja kompetentinga Valstybės institucija LR įstatymų numatytais atvejais arba atskiru rašytiniu Kliento sutikimu.

5. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi el. parduotuvėje užsakymo pateikimui ir prekių pristatymui Pirkėjui.

6. Pardavėjas įsipareigoja užtikinti Pirkėjo asmens duomenų apsaugą LR įstatymų numatyta tvarka.
 

Atsiskaitymo būdas - pavedimu į sąskaitą

Pavedimu už prekes sumokėsite naudodamiesi elektronine bankininkyste  arba atlikę pavedimą artimiausiame banko ar pašto skyriuje. Tik susisiekę ir suderinę su Jumis visą užsakymą, atsiųsime sąskaitą. 3 dienas negavus apmokėjimo užsakymas anuliuojamas. Gavus apmokėjimą už prekes, nedelsiant išsiųsime.

Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.

Prekių pristatymas Lietuvos paštu iki 5 kg nemokamas.

Dėl didesnių gabaritų (vežimėlių, lovyčių, komodų, autokėdučių) ar svorio (daugiau nei 5 kg)  prekių siuntimo kainos reikia susiderinti.

Siunčiame ir į kitas valstybes (dėl įkainių reiktų pasiteirauti atskirai).                                                                                                       

GARANTIJOS

Prekėms yra suteikiama įstatymais numatyta garantija (pateikus prekės įsigijimo dokumentus).

Garantija nėra taikoma: 

1. Mechaniniams prekės pažeidimams, kurie galėjo įvykti dėl PIRKĖJO kaltės ir netinkamų eksplotacijos salygų.

2. Natūraliam prekės susidėvėjimui (medžiaginėms dalims, eko odai, vežimėlio, maitinimo kėdutės, komodos, lovyčių ratukams, kameroms, padangoms ir t.t.).

3. Dėl per didelės apkrovos, netinkamo įvairių dalių montavimo, naudojimo.

4. Rūdims, įbrėžimams, kurie gali atsirasti dėl nepakankamos priežiūros.

5. Vežimėlių judančių dalių sutepimui (ratams, jų įvorėms, rėmo lankstymo mechanizmams, spyruoklėms, tvirtinimo elementams ir t.t.). 

Prekės išvalymas nuo purvo, įvairių dalių sutepimas - mokama paslauga (dėl kainos, teirautis). 

Garantiniam aptarnavimui prekė pristatoma švari.

Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į / iš garantinio aptarnavimo centro (UAB Deilora, Stoties g. 36, 85309 Venta), apmoka PIRKĖJAS.

 

PREKIŲ GRAŽINIMAS

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.  Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
Norėdamas grąžinti prekę  Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

 

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.

5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

6. Grąžinant kokybišką prekę, kurią mes siuntėme savo sąskaita, netikusią Pirkėjui (spalva ir t.t.), pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas kurjerių tarnybos nustatytais įkainiais.

 

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:                                                           


El. paštu: info@viskasvaikams.lt
Telefonu: +370 652 87471

Linkime malonių akimirkų įsigyjant prekių iš www.viskasvaikams.lt