Informacija Pirkėjui

PRIVATUMAS

Svetainėje  esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems www.viskasvaikams.lt darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. Įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminiams laiškams siuntinėti, išskyrus atvejus, kai lankytojas pats užsisako naujienas elektroniniu paštu. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 

GALIMI ATSISKAITYMO BŪDAI

Grynais atvežusiam kurjeriui

Grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele galite atsiskaityti Jums prekes pristačiusiam kurjeriui. Atsiskaitant kurjeriui svarbu būti paruošus grynus pinigus (geriau turėti lygiai). Pasirinkus šį mokėjimo būdą, taikomas papildomas 1,45 euro mokestis.

Pavedimu į  sąskaitą

Pavedimu už prekes sumokėsite naudodamiesi elektronine bankininkyste  arba atlikę pavedimą artimiausiame banko ar pašto skyriuje. Tik susisiekę ir suderinę  su Jumis visą užsakymą, atsiųsime sąskaitą. 3 dienas negavus apmokėjimo užsakymas anuliuojamas.  Gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

 

Nusprendus atsisakyti siuntos tuo metu, kai ji jau pristatoma arba pristatyta, Pirkėjas privalo kompensuoti visas su siuntos siuntimu ir grąžinimu susijusias išlaidas.

 


PREKIŲ PRISTATYMAS

Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Siuntas pristato DPD Lietuva.  Pristatome vienodais tarifais visoje Lietuvoje (taip pat ir Kuršių Nerijoje) per 2-3 darbo dienas.

Įprastų siuntų pristatymo įkainis visoje Lietuvoje vienodas - 2.90 euro. Į Kuršių Neriją + 18 eurų.

AKCIJA - perkant prekių už 49,00 eurų ir daugiau, siuntimas - NEMOKAMAI.  Dėl didesnių gabaritų (vežimėlių, lovyčių, komodų, autokėdučių) ar svorio (daugiau nei 10 kg)  prekių siuntimo kainos reikia susiderinti.

Siunčiame ir į kitas valstybes (dėl įkainių reiktų pasiteirauti atskirai).                                                                                                       

Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
Visada prekės pristatymo kainą matysite prie užsakymo.

GARANTIJOS

Prekėms yra suteikiama įstatymais numatyta garantija. Prie kiekvienos didesnės prekės (pvz. vežimėlio ar automobilinės kėdutės), rasite pastabą  apie jai suteikiamos garantijos trukmę.

PREKIŲ GRAŽINIMAS

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.  Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
Norėdamas grąžinti prekę  Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

 

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.

5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

6. Grąžinant kokybišką prekę, kurią mes siuntėme savo sąskaita, netikusią Pirkėjui (spalva ir t.t.), pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas kurjerių tarnybos nustatytais įkainiais.NUOLAIDOS IR AKCIJOS

Pirkėjai visuomet laukia gerų pasiūlymų, galimybės pirkti pigiau. Bet dažnai parduotuvėse (rinkoje) skelbiamos tokios “Nuolaidos”, kurias galima rašyti tik su kabutėmis ir kurios tik dar labiau nuvilia ir kelia pirkėjų nepasitikėjimą (visi jau žinome tuos būdus). 

www.viskasvaikams.lt – nuolaidos tikros! Jei nusprendžiame, kad taikysime nuolaidą, tai nuolaida bus tikra. Jei matote „perbrauktą“ prekės kainą, ji tikrai anksčiau buvo tokia ir dabar prekė parduodama pigiau. Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniu, kad įsigytumėte reikalingą daiktą už Jums patrauklią kainą.

 

Dėmesio!  Kainos parduotuvėse ir e-parduotuvėje gali skirtis. Taip pat nevisose parduotuvėse rasite e-parduotuvėje reklamuojamas prekes. Dėl norimos prekės galima teirautis nurodytais parduotuvių telefonais ar el. paštu. 

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:                                                           


El. paštu info@viskasvaikams.lt
Telefonu +370 652 87471

Linkime malonių akimirkų įsigyjant prekių iš www.viskasvaikams.lt