Taisyklės

Pas mus pirkti – nesudėtinga:

   1. Išsirinkite prekes.

Naršykite mūsų puslapyje, domėkitės Jums aktualiomis prekėmis, žiūrėkite, kokius turime specialius pasiūlymus. Patikusias prekes įsidėkite į „krepšelį“ – taip bus patogiau, nes nuolat matysite, ką išsirinkote, nereikės ieškoti iš naujo. „Krepšelyje“ esančias prekes galite „redaguoti“: nustatyti norimą prekių kiekį, užsakyti ir pirkti, arba kurią nors išimti, arba tiesiog grįžti į pagrindinį meniu ir rinktis prekes toliau....

   2. Pasirinkite adresą, kuriuo lauksite prekių.

Adresą pasirinkti gan svarbu, nes mūsų kurjeriai prekes pristato tiesiai tuo adresu, kurį nurodome ant siuntos. Jei Jums patogiau prekę priimti darbo metu Jūsų darbe – prašom, tik parašykite darbovietės adresą ir siuntinukas bus pristatytas ten. Jei norite užsakyti dovaną draugams ar siuntą būtų paprasčiau priimti namuose esančiai močiutei ar auklei – viskas suderinama, tiesiog parašykite reikiamo žmogaus adresą ir jo telefono numerį. Kiekvieną kartą sutarsime Jums patogų ir tikslų laiką - Jūs žinosite, kurią dieną siunta pasieks Jus.

   3. Pasirinkite mokėjimo būdą.

Jūsų patogumui – 2 mokėjimo būdai. Pirmasis ir daugeliui jau įprastas – apmokant Jums el. paštu atsiųstą sąskaitą - pavedimu. Apmokėjimo laukiame 3 dienas, negavus apmokėjimo užsakymas anuliuojamas.  

Antrasis, jei turite „grynųjų“ pinigų – sumokant tiesiog kurjeriui grynaisiais pinigais arba banko mokėjimo kortele, pristačiusiam Jūsų užsakytą prekę.


   4. Luktelkite.

Pristatymas paprastai trunka 1-2 darbo dienas. Kiekvieną kartą, Jums atsiuntus Užsakymą, mes su Jumis telefonu ar el. paštu suderinsime galutines pristatymo detales. Jei kils klausimų, atsakysime į juos, paaiškinsime kitas įdomias ir naudingas smulkmenas apie Jūsų pasirinktą prekę.

   6. Priimkite siuntą, išpakuokite ir.... Gerų akimirkų naudojant!